İçeriğe geç

Buca Tıkanıklık Açma

  Buca Gider Açma & Tıkanıklık Açma Hizmeti – 2022

  Tıkanıklık Neden Olur?

  Lavabo tıkanıklığı başta olmak üzere mutfak tıkanıklığı çoğu kez başımıza gelmiş, hemen hemen her evin derdi olmuş bir sorundur. Ne kadar dikkat edilirse edilsin yapılacak bir hata yada gözden kaçan bir husus giderlerin tıkanmasına sebebiyet vermektedir. Tıkanıklık sebeplerinin en başında inşaat/proje hatası veya dikkatsiz kullanım gelmektedir.

  İnşaat/Proje hatası genelde sıhhi tesisat projesinin bazı detaylara dikkat edilmeden yapılmasından kaynaklı olabilmektedir. Örneğin lavabo borusuna verilecek eğim doğru hesaplanmamış veya lavabo boyu/yüksekliği denkleştirilmemiş yada gider boru çapları doğru hesap edilmemiş olabilir. Buna ayrıca işçilik hataları da eklenebilmektedir. Bu gibi durumlarda, yani dikkat edildiği halde ve çok sık tıkanıklık sorunu yaşatan giderlerde mutlaka işinde uzman bir sıhhi tesisat ustasınca baştan sona değerlendirilmeli, hatanın nereden kaynaklandığı bulunmalı ve sorun ustalık becerileri ile giderilmelidir. Buca ilçesinde gider tıkanıklığı sebebinizi sizin için araştırıyor ve sonuçlandırıyoruz.

  Bir diğer sebep olan dikkatsiz kullanım ise süzgeçlerde takılmayıp su ile birlikte gidere sızan kalıntılar veya yabancı maddelerin birikmesinden, kanalı tıkamasından dolayı kaynaklanmaktadır. En basit örnekle izah edecek olursak, iyi sıyrılmamış ve kalıntılarıyla gidere konulmuş bir yemek tabağı, yağ kalıntıları ve besin artıklarıyla birlikte süzgeçlerden geçerek lavabo borularını tıkayabilir. Bu öyle bir durumdur ki çok fazla bir kalıntıya da gerek kalmayabilir. Örneğin, bazen bir zeytin çekirdeği veya hurma çekirdeği de lavabonuzun taşmasına sebebiyet verebilmektedir. (Buca’da Tıkanıklık Açma Servisine gittiğimizde defalarca karşımıza çıkmıştır)

  lavabo açma buca

  Buca Tıkanıklık Açma Hizmeti

  Bizler Buca tıkanıklık açma hizmeti veren Erdem Tesisat olarak, her türlü tıkanıklık ile karşılaşmış, karşılaştığımız her tıkanıklığa müdahale şeklini tecrübe etmiş, bu tecrübelerimizi birleştirip üzerinde çalışarak hizmetimizi geliştirmiş ve alanında uzmanlaşmış servisiz. İzmir Buca ve çevre semtlere / ilçelere hizmet vermekte olup merkezimiz Buca olduğu için tıkanık gider sorunu yaşayan ihtiyaç sahiplerine kısa sürede uygun fiyatlarla ulaşıp hizmet vermekteyiz.

  Tıkalı Gider Açma

  Genellikle tıkanıklığın yaşandığı yerler mutfaklar, lavabolar, wc tuvaletler ve banyolar olmaktadır. İster klozet ister banyo veya duşakabin gideri, fark etmeksizin tüm tıkalı giderlerinizi Buca ‘da uygun fiyata hızlı servis imkanı  ile yeni nesil kameralı gider açma robotlarımızla zemin veya duvar  kaplamalarını kırmadan, dökmeden nokta tespiti yaparak işçilik garantili olarak açıyoruz.

  Buca tıkanıklık açma talebiniz için mutlaka bizimle iletişime geçin, kısa sürede tıkanıklıklardan temiz şekilde kurtulun.

  gider açma ustası

  0 533 0904009

   

  (Bugün 12 kez ziyaret edildi, 1 kez okundu)
  Ustayı Ara